Ўзбекистон Президенти экспорт фаолиятини қўллаб-қувватлаш чора-тадбирлари тўғрисидаги қарорга имзо чекди
677Ўзбекистон Республикаси Президенти Шавкат Мирзиёев 2020 йил 7 май куни “Экспорт фаолиятини янада қўллаб-қувватлаш чора-тадбирлари тўғрисида”ги қарорга имзо чекди.
Shavkat Mirziyoyev «Matonat madhiyasi» yodgorlik majmuasiga gul qo‘ydi
2020-05-09 14266Bugun mamlakatimizda Xotira va qadrlash kuni hamda Ikkinchi jahon urushida qozonilgan g‘alabaning 75 yilligi keng nishonlanmoqda
Shavkat Mirziyoyev Nursulton Nazarboyev bilan telefon orqali muloqot qildi
2020-05-08 15402Oʻzbekiston Respublikasi Prezidenti Shavkat Mirziyoyev 2020-yil 8-may kuni Qozogʻiston Respublikasining Birinchi Prezidenti – Elboshi Nursulton Nazarboyev bilan telefon orqali muloqot qildi
O‘zbekiston Prezidenti karantin qoidalariga to‘liq amal qilish kerakligini ta’kidladi
2020-05-08 13133O‘zbekiston Prezident Shavkat Mirziyoyev 2020-yil 7-may kuni o‘tkazilgan videoselektor yig‘ilishi boshida koronavirus pandemiyasiga qarshi kurash borasida mamlakatimizda amalga oshirilayotgan ishlarga alohida to‘xtalib o‘tdi
O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti Rossiya Federatsiyasi Prezidenti bilan telefon orqali muloqot qildi
2020-05-07 12877O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti Shavkat Mirziyoyev 2020-yil 7-may kuni Rossiya Federatsiyasi Prezidenti Vladimir Putin bilan telefon orqali muloqot qildi
Shavkat Mirziyoyev Eron Prezidenti bilan telefon orqali muloqot qildi
2020-05-06 14112O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti Shavkat Mirziyoyev 2020-yil 6-may kuni Eron Islom Respublikasi Prezidenti Hasan Ruhoniy bilan telefon orqali muloqot qildi
Президент Узбекистана объединяет усилия государства и бизнеса в социальной поддержке населения в условиях пандемии COVID-19
988Узбекистан, как и многие государства мира, сталкивается с последствиями пандемии «COVID-19» для экономики и социальной сферы, повседневной жизни населения городов и регионов страны.
Shavkat Mirziyoyev: xalqimizning olijanob fazilatlari bugun yanada kuchliroq jo‘sh urmoqda
2020-04-23 13921O‘zbekiston Prezidenti Shavkat Mirziyoyev 2020-yil 22-aprel kuni global inqiroz va pandemiya sharoitida mamlakatimiz aholisi bandligi masalalariga bag‘ishlangan videoselektor yig‘ilishi avvalida koronavirus infeksiyasiga qarshi kurash doirasida yurtimizda amalga oshirilayotgan ishlarga yana bir bor alohida to‘xtalib o‘tdi